Adrian Wrzeszcz

Profil na Facebooku – KLIKNIJ

Refleksyjnie: Treningi sportowe dostarczają mi satysfakcji z pracy nad sobą ale również umożliwiają poprawianie sprawności fizycznej i psychicznej abym mógł podejmować coraz trudniejsze wyzwania sportowe ale przede wszystkim życiowe. To jest mój cel i główny powód podejmowania treningów. Dodatkowymi bonusami za całoroczny wysiłek są starty w zawodach triathlonowych, biegowych i innych wariactwach w towarzystwie współtrenujących w drużynie. Towarzystwo ludzi – Celin i Romanów, którzy czynnie uprawiają sport jest naprawdę motywujące, a ich doping podczas zawodów – nieoceniony. Wspaniałą konsekwencją startów są podróże z moją rodziną po Polsce i poza nią. Wspólne zwiedzanie i nocowanie w nowych miejscowościach to takie małe zadośćuczynienie za podkradany czas na treningi. ps. bym był zapomniał: startuje tylko i wyłącznie dla medali…za ukończenie…cena wyżu demograficznego (za dużą konkurencja)…ale może kiedyś…stanę na pudle z pucharem 😉

Sukcesy/wyniki:
Sportowe sukcesy: ukończenie Korony Maratonów Polskich w 2017r – (życiówka Poznań 4,17h – dla mnie wspaniały sukces), tri: Płock, Olsztyn, Białystok, Susz, Ślesin, Oravaman – zawsze o kilka sekund szybciej albo kilka kilometrów dalej.

Chcesz dołączyć do klubowej społeczności?

Jeżeli chcesz dołączyć do Celironman ale masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, to zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.