Kamil Adam Hirsz

Profil na Facebooku – KLIKNIJ

Były zawodnik Rugby Budowlani Łódź U19 1990-1995

Były zawodnik Kadry Polski  Juniorów Rugby 1993-1995

Ukończył Marketing i Zarządzanie – Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Łodzi

CEO & Founder – Klub Sportowy Celironman S.A.celironman.pl

CEO & Founder – artmedia-agencja.pl

Co-Owner and CEO & Founderkancelaria.to 

Student Dietetyki w www.medyk.edu.pl będzie je kończył w 2022 Magistrem Dietetyki Sportowej – nie jest sztuką zacząć studia tylko je ukończyć.

Nazywa się Hirsz, Kamil Hirsz. Czasami używa też drugiego imienia Adam, ale robi to rzadko, w zasadzie tylko wtedy kiedy chce dodać sobie statecznej powagi, którą utracił wraz z brzuchem. Często za to mówi o sobie, że jest pasjonatem… i chyba rzeczywiście tak jest. Jeśli przyjrzeć się z boku wszystkiemu, co wyprawia, to gołym okiem widać, że nie wyobraża on sobie życia bez pasji. Zwłaszcza tej sportowej…

Nie może być jednak inaczej, skoro już od najmłodszych lat (a trzeba Wam wiedzieć, iż wbrew wszelkim pogłoskom Kamil też był kiedyś młody) nasz prezes związany był ze sportem. Niestety nie nierozerwalnie, co w pewnym momencie bystre oko mogło zauważyć, lecz zanim to się stało Kamil zapałał miłością do rugby. Miłość ta została nawet odwzajemniona pewną dozą talentu, który pozwolił mu przez kilka lat kolekcjonować medale Mistrzostw Polski w barwach łódzkich Budowlanych oraz wielokrotnie przywdziewać biało-czerwony trykot młodzieżowego reprezentanta Polski. Z Orzełkiem na piersi odniósł zresztą swój największy jak do tej pory międzynarodowy sukces w sportach zespołowych, czyli 4 miejsce na Mistrzostwach Świata U-19.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_U-19_w_Rugby_Union_M%C4%99%C5%BCczyzn_1993

Niestety, jak wiele dobrze zapowiadających się karier i tą coś widocznie musiało zatrzymać… a złożyło się na to całkiem wiele czynników. Głównie to dwa, bo jakby napisał to (żenująco słaby) poeta, Kamil pasji nie pozwolił przeminąć, lecz musiał nakarmić, wyprać, uśpić i przewinąć ;-)… Wracając jednak na ziemię – niczego nie żałuje, a Olivier z Oscarem są jego największymi powodami do dumy oraz radości i jak sam ma w zwyczaju mówić, nic nie jest w stanie zastąpić obserwowania tego jak rosną. I byłoby już całkiem sielankowo, gdyby nie niezaprzeczalny fakt, iż razem z urwisami rosła jednak wspomniana na wstępie stateczna powaga Kamila. Z powagą tą Kamilowi było całkiem do twarzy (chociaż sam mówi o sobie, iż jest brzydalem, a że ludzie go na ogół lubią to i się nie spierają 😉 ), bo jedzenie było, jest i pewnie już zostanie jego drugą największą pasją to „nadejszła wiełkopomna chwiła”, w której postanowił on wrócić do tej pierwszej, prawdziwej i ukochanej.

Nie byłby Kamil jednak sobą, gdyby postanowił zacząć spokojnie… od nordic walking chociażby. Nie… Kamil postanowił, że zacznie od kitesurfingu, w którym – a sam to przyznaje – zakochał się prędzej niż we francesinhii w Porto.

Nie byłby też sobą, gdyby do kitesurfingu się ograniczył. Snowkiting, wakeboarding, sup, snowboard to tylko niektóre z form aktywności sportowej, w których cały czas się doskonali. Na szczęście jak do tej pory bez większych urazów i szkód dla otoczenia.

Największą sportową pasję odkrył jednak stosunkowo niedawno. Jest nią Triathlon, który odwrócił jego życie do góry nogami. Poświęcił mu dosłownie wszystko, co racjonalnie dało się poświęcić i zaangażował się tak bardzo, jak to tylko było możliwie.

Ponieważ nic nie jest niemożliwe, człowiek powinien mieć wielkie marzenia. Im większe, tym lepiej.

W ciągu kilku lat osiągnął kilka startów na różnych dystansach – według zasady ja nie biegam szybko tylko dokładnie ;-), co tylko potwierdza, iż mówiąc o tym, iż nie ma rzeczy niemożliwych nie rzuca słów na wiatr.

Życiówki :

Sprint – 1:39:06

1/4 IM –  02:48:33 

1/2 IM -06:07:34

Ironman  13:18 :07 

Bieg 5k –  00:25:24

Bieg 10k –  00:48:23

Półmaraton –  01:49:27

Maraton 04:41:08

Uczestnik :

IRONMAN Kalmar – Szwecja 

IRONMAN 70.3 St. Pölten 

Ironman 70.3 Gdynia

ETU – European Triathlon Union – Londyn 

30. Wizz Air Budapest Half Marathon 

1/2 Maraton Porto

1/2 Maraton Rzym

CelChałupy – Maraton Pływacki na dystansie 7km z Pucka do Chałup

Wielokrotne starty w biegach, maratonach, triathlonach, duathlonach. 😉

Podróżnik i pasibrzuch, miłośnik dobrego jedzenia, które bardzo ale to bardzo chętnie testuje a im chętniej testuje tym mocniej potem trenuje…

Suma przebytych kilometrów – 160 752

Moje podróże na wielu kontynentach – KILKNIJ – pl.tripadvisor.com

Moje odznaki podróżnicze 😉 KLIKNIJ – pl.tripadvisor.com

Zapalony fotograf amator – Kamil Adam Hirsz –

Chcesz dołączyć do klubowej społeczności?

Jeżeli chcesz dołączyć do Celironman ale masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, to zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.