Kontakt

Biuro Klubu
Zofia Hirsz
tel. 799 119 430
biuro@celironman.pl

Marketing/Wydarzenia/Obozy
Kamil Adam Hirsz
tel. 799 119 440
kamil@celironman.pl

Trener  Triathlonu 
Ludwik Sikorski
tel. 697 519 948
ludwik@celironman.pl
Trener personalny/Fizjoterapeuta/Asystent trenera triathlonu
Igor Lewandowski  
tel. 603 677 062
igor@celironman.pl

Trener personalny/Indoor cycling/Asystent trenera triathlonu
Daria Ogrodowczyk
tel. 881 487 846
daria@celironman.pl

Trener triathlonu/Biegania
Arkadiusz Cichecki
tel. 508 086 003
arek@celironman.pl

Asystent trenera triathlonu
Michał Kosior
tel. 533 442 608
michal@celironman.pl

Psycholog sportowy
Paulina  Nowak
tel. 502 510 513
psycholog@celironman.pl

Dietetyk sportowy
Łukasz Jaśkiewicz
tel. 690 007 855
dietetyk@celironman.pl
www.dietetykasportowa.pl

Lekarz sportowy
Jolanta Wrzesińska
tel. 888 943 326
lekarz@celironman.pl

Stroje, koszulki oraz akcesoria klubowe
Zbyszek Pawiński
tel. 508 248 200
zamowienia@celironman.pl

Basen

OLIMPIJCZYK – Bankowa 5, Aleksandrów Łódzki

Stadion

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – 11 Listopada 98, Aleksandrów Łódzki

Hala

Ośrodek Sportowy KG i LO im. Jana Pawła II w Łodzi – Wici 45, 91-170 Łódź

Zatoka Sportu

Aleja Politechniki 11,  Łódź

Vera Sport sp. z o o.

Siewna 15, Łódź

Fitness Klub RYTM Retkinia

Hufcowa 20, Łódź
tel. 695 253 794
rytm@rytm.pl

HUMAN CLUB

Milionowa 25/27, Łódź
tel. 535 221 061
www.humanclub.pl

Stacja Nowa Gdynia

Sosnowa 1, Zgierz
www.stacjanowagdynia.pl

Dane Celironman

Klub Sportowy Celironman S.A.
11 Listopada 98,
95-069 Aleksandrów Łódzki

Kapitał Zakładowy 100.000 PLN wpłacony w całości.

Nazwa KLUB SPORTOWY CELIRONMAN
SPÓŁKA AKCYJNA
Rejestr Przedsiębiorców Województwo ŁÓDZKIE
Numer KRS0000620463
Powiat ZGIERSKI
NIP 7322179362
Gmina ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
REGON 36468359200000
Miejscowość ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Forma prawna SPÓŁKA AKCYJNA
Adres UL. 11 LISTOPADA 98
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2016-06-10

Aktualny KRS do pobrania – kliknij

Idea Bank: Nr rachunku: 30195000012006378808600002

Znajdziesz nas

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości